Stěhování PerníkovéhoKráľovstva

 
 
Úvod > Zajímavosti > Stěhování PerníkovéhoKráľovstva
 

Velký stěhování PerníkovéhoKráľovstva do nových prostoru

Květen '15   

          Přinášíme novinky z našeho stahování. Samozřejmě, že v únoru se nám to nepodařilo. Stále betonujeme, předěláváme, vybíráme fasádu, podlahy a mnoho jiných "detailů". Podívejte se na pár fotek, jak se nám daří ...

 

 

 

 

 

Držte nám palce.

 

'14 Listopad     

          Během 25 roční výroby jsme se vícekrát stěhovali. Začínali jsme ve sklepě rodinného domu v Malé Lhotce, v části města Prievidza. Více o začátcích se dozvíte v článku Rozhovor se zakladatelkou . Po čtyřech letech jsme se přestěhovali do pronajaté budovy v Bojnicích. Zde jsme setrvali do roku 2001, kdy se nám podařilo zakoupit vlastní prostory v nichž vyrábíme perníky podle staré rodinné receptury dodnes. V téže obci, Malinová (u města Nitrianske Pravno), jsme v roce 2013 odkoupili základní školu, která musela být v roce 2007 zavřená pro nedostatek financí. Od tehdy pomalu chátrala.

      Pilně pracujeme, abychom se mohli co nejdříve přestěhovat do těchto větších prostor. Jsme velmi rádi, že se našim výrobkům daří doma iv zahraničí, tím pádem můžeme rozšiřovat výrobu a přijímat nové zaměstnance z obce.

      Postupně jsme vyměnili celou střechu, okna vyměnili za plastová, rekonstruujeme interiér i exteriér, aby vyhovoval potravinářským kritériím. Plánujeme se přestěhovat v únoru 2015, tak nám držte palce, protože nás čeká ještě hodně roboty.

 

Aktuálně fotky z přestavby:

 

 

 

 

Hezký den přejeme.

Celý článek...
 
 
 
Sezónní nabídka