O nás

 
 
Úvod > O nás
 

Tradiční recept 25 let          Rodinná firma          Poctivý perník  

   

Bez přidání konzervantů         Ruční práce          Made in Slovensko         

 
 
Náš příběh

            V roce 1990 založila firmu Marta Slosarčíková (Přečtěte si více o jejím začátku a postřezích z podnikání.) . Postupem času se prací nadchla většina rodiny. Začátky byly náročné. Přes týden se perníky vyráběly ve sklepě v Malé Lhotce a přes víkend je bylo třeba jít prodat někam na jarmark. O vše se starala Marta, její manžel František, dcery Andrea a Marta a zeť Miro. Dnes se přímo výrobě věnuje 27 zaměstnanců v obci Malinová, nedaleko města Prievidza.


            Už přes 20 let používáme starý rodinný recept, podle kterého jsou naše produkty vyráběny s důrazem na kvalitu a to poctivým procesem bez použití namíchaných směsí a přidání konzervačních látek. Jde o ruční práci ( Viz naši výrobu podrobněji ).


            Neustále se snažíme naše výrobní procesy zdokonalovat, aby byl perník, co nejkvalitnější a nejchutnější, přičemž zachováváme tradiční recept a postup. Do perníků jsou přidávány různé zdraví prospěšné koření, jako je například skořice, nové koření a anýz. Využíváme v převážné míře přírodní barviva, které neškodí organismu.

 
 
Sezónní nabídka